середа, 19 вересня, 2018, 16:39 Політика
Президент України у Львові розповів про відносини з УГКЦ після томосу
Фото: facebook.com/khrystyna.beregovska
Фото: facebook.com/khrystyna.beregovska

Петро Порошенко, відвідавши презентацію книги блаженнійшого Святослава Шевчука «Діялог лікує рани», розповів про багатогодинні розмови з лідером УГКЦ та про майбутнє греко-католицької церкви після отримання автокефалії УПЦ.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

city-adm.lviv.ua
city-adm.lviv.ua

Президент зайшов на презентацію вже після її початку під час виступу Блаженійшого Святослава, не став його перебивати та зайняв місце у залі.

Фото: president.gov.ua
Фото: president.gov.ua

Запрошуючи керівника держави до слова, модератор заходу Микола Княжицький відразу попросив його відповісти на дуже важливе запитання: якою буде роль УГКЦ після надання українській церкві томосу.

Петро Порошенко повторив тезу, яку було озвучено на зустрічі з екзархами Вселенського Патріарха про те, що справа надання УПЦ томосу перебуває на фінішній прямій.

Також він відзначив велику роль УГКЦ у становленні й розбудові України та розповів про багатогодинні розмови з блаженійшим Святославом. Вони дуже часто заходили далеко за північ та стосувалися проблем державотворення та суспільних цінностей.

І, відповідаючи на запитання Миколи Княжицького, Президент сказав коротко: «Після надання томосу у нас з УГКЦ буде діалог». Тим самим підкресливши основний месидж книги.

city-adm.lviv.ua
city-adm.lviv.ua

Вже спілкуючись з залом, Блаженійший Святослав відреагував на слова Петра Порошенка, процитувавши слова митрополита Андрея Шептицького, який ще більше як півстоліття тому запевнив, що готовий зректися керівництва УГКЦ у тому випадку, коли буде створена єдина українська церква та буде відбуватися обрання її глави.

<nbsp;>
Фото: facebook.com/khrystyna.beregovska
Фото: facebook.com/khrystyna.beregovska

Читайте також: В УПЦ КП назвали, кого запропонують на главу помісної православної церкви після томосу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 17:40 :30