середа, 19 вересня, 2018, 0:19 Суспільство
Омелян хоче побудувати першу дорогу за євростандартами на Донбасі

Перша автотраса в Україні, відповідає всім європейським стандартам, може з’явитися на Донбасі. Це стане можливим в результаті реалізації спільного проекту з Німеччиною по створенню сучасної інфраструктури в східних областях.

Таку заяву зробив міністр інфраструктури України Володимир Омелян після зустрічей в Берліні з міністром економіки і енергетики Німеччини Петером Альтмайер, – повідомляє avtovod.com.

Результат пошуку зображень за запитом "фотоомеляна"

Омелян розповів, що в наступному році з українського держбюджету нададуть 1000000000 гривень на ремонт траси Запоріжжя-Маріуполь. Зараз уряд намагається зайняти додаткові кошти у німецького уряду.

Міністр уточнив, що мова йде про 90000000 євро (майже 3 мільярди гривень), які спрямовані на будівництво доріг, перш за все, в Донецькій і Луганській областях.

Зараз угоду допрацьовують з німецькою стороною.

«Це буде цікавий проект. У разі його реалізації, це буде перша дорога в Україні, побудована з урахуванням всіх європейських стандартів, в тому числі з точки зору екологічних норм, переходів для тварин і так далі, що ми часто бачимо в ЄС, але чого поки немає у нас», – розповів Омелян.

Як повідомлялось раніше, Омелян розповів, чому деякі області не ремонтують дороги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 02:52 :02