Новини » Суспільство 19 вересня, 2018, 12:36
Незабаром на екранах з’явиться кіноальманах короткометражних фільмів-новел «На своїй землі»

Кінокомпанія «Бі-Ті-Ел-Вавілон» представила Держкіно завершений виробництвом кіноальманах короткометражних фільмів-новел «На своїй землі».

Про це повідомляє Державного агентства України з питань кіно.

Проект альманаху став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 2 млн 745 тис. грн, що становить 50% загальної вартості його виробництва. Продюсером кіноальманаху є Андрій Різоль.

Добірка складається з семи фільмів за сценаріями-переможцями конкурсу «Своє кіно» проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!»:

«На своїй землі» (режисер – Олександр Кирієнко, автор сценарію – Федір Янько); «Чоловік» (режисер та автор сценарію – Оксана Артеменко);

«Доки палає свічка» (режисер – Віктор Придувалов, автор сценарію – Володимир Петренко);

«Кадет» (режисер – Олександр Столяров, автори сценарію – Олександр Столяров та Юлія Чернявська);

«Голос» (режисер та автор сценарію – Михайло Іллєнко);

«Холодний дощ самотності» (режисер та автор сценарію – Олег Павлюченков); «Кобзарський цех» (режисер – Віктор Придувалов, автор сценарію – Наталія Рудюк).

Фільми об’єднані темою впливу війни в Україні на життя кожного з її пересічних мешканців. Війна на Донбасі, патріотизм та героїзм захисників України у фільмах кіноальманаху зображені через щоденне життя звичайних людей. Кожна стрічка окремо і весь альманах доносить головне повідомлення: все буде добре, ми переможемо, ми на своїй землі.

Реліз кіноальманаху запланований на 2019 рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:24 :46