Новини » Політика

Нардеп Власенко пояснив, чим керувалась «Батьківщина», коли обирала свого кандидата до ЦВК

ZIK

Обираючи Андрія Євстігнєєва кандидатом до Центральної виборчої комісії за квотою «Батьківщини», партія обирала професіонала, який віддалений від неї. Ми обирали аполітичну людину й очікували, що більшість кандидатів будуть такими ж.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Сергій Власенко.

Він висловив переконання, що більшість із кандидатів до Центральної виборчої комісії – чергові політичні призначенці.

«Коли наша партія вибирала Андрія Євстігнєєва, ми не брали юриста нашого штабу, людину, яка є функціонером партії «Батьківщина». Ми знайшли професіонала, який віддалений від партії. Він не є нашим активістом», – запевнив депутат.

За його словами, партія ідеологічно підійшла до цього питання. Мовляв, всередині партії була дискусія про те, аби виставити кандидатом до ЦВК юриста штабу, втім від цієї ідеї відмовились.

«Під час цієї дискусії ми сказали «ні». Ми сказали, що це не правильно. І ми очікували, що більшість людей, запропонованих кандидатами до Центрвиборчкому, будуть такими ж – віддаленими від політики», – каже Сергій Власенко.

Читайте також: Тимошенко у Раді спитали, про що у Москві її зять говорить із «емісарами Путіна»

Він підкреслив, що погоджується з квотним принципом, передбаченим законом, тому «Батьківщина» його реалізувала, але хотіла бачити в складі ЦВК професіоналів.

«Тому на свою квоту запропонували аполітичного професіонала. А депутати парламенту є аполітичними людьми? Я дуже поважаю свою колегу Світлану Кустову, але вона не аполітична людина. Послухайте, вона була особистим юристом Петра Порошенка. Про що ми говоримо?» – наголошує народний депутат.

Як повідомлялося, Верховна Рада відмовилась скасувати закон про розширення складу Центральної виборчої комісії.

Читайте також: Юлія Тимошенко не буде Президентом, – Олександр Мороз

Loading...