Новини » Регіони

На Волині отруїлися чотири дитини і вагітна жінка: дворічний малюк помер

На Волині по медичну допомогу звернулися 5 людей із ознаками отруєння. Згодом один хлопчик помер у лікарні.

Про це IA ZIK повідомили у Волинському лабораторному центрі МОЗ України.

Протягом двох днів до Камінь-Каширської центральної районної лікарні звернулось п’ять осіб з проявами отруєння (блювота, пронос). Серед постраждалих двоє дітей віком два роки, двоє дітей віком чотири роки та вагітна жінка. Усі захворілі – члени двох сімей із села Боровне Камінь-Каширського району та села Рованці Луцького району.

У важкому стані дворічного хлопчика госпіталізували до реанімаційного відділення Камінь-Каширської центральної районної лікарні, де він помер. Ще одна дитина з цієї сім’ї переведена для подальшого лікування до Волинської обласної інфекційної лікарні.

Усім хворим встановлено попередній діагноз «Харчова токсикоінфекція?», проте розглядаються й інші версії захворювання.

Лікарі-епідеміологи лабораторного центру розпочали епідеміологічне розслідування у вогнищі в селі Боровне Камінь-Каширського району, а також в лікувальних закладах за місцем госпіталізації хворих.

У домашньому осередку на дослідження відібрані проби харчових продуктів, питної води, змиви з об’єктів зовнішнього середовища. Проведено бактеріологічне обстеження контактних осіб. Матеріал в роботі. За контактними особами встановлено медичний нагляд.

Проведення протиепідемічних заходів триває.Loading...