середа, 19 вересня, 2018, 0:44 Суспільство
На Хмельниччині більше ста осіб інфікувалися хворобою Лайма

За вісім місяців від початку 2018 року у 118 жителів Хмельницької області була діагностована хвороба Лайма – інфекційне захворювання, яке з’являється після укусу кліща.

Найбільша кількість хворих зафіксована в Кам’янець-Подільському районі.

Кліщ

Про це пише місцеве видання Ye.ua, – повідомляє РБК-Україна.

«У 2017 році за аналогічний період це інфекційне захворювання виявили у 75 осіб. Однією з причин такої різниці в цифрах може бути те, що цьогоріч кліщі на Хмельниччині активізувалися дуже рано. Перші повідомлення про укуси кліщів почали надходити ще наприкінці березня. Є вони і у вересні. Тому поки не впаде усе листя, потрібно бути обережним. Найбільшу активність цих комах ми спостерігали у червні та липні», – поінформував завідувач відділенням особливо небезпечних інфекцій держустанови «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Віталій Овчарук.

Найбільша кількість інфікування хворобою була зареєстрована в Кам’янець-Подільському районі – 47 хворих (при тому, що в минулому році їх було всього 19), а також у Хмельницькому районі – 38 осіб (26 в 2017 році). Жодного випадку зараження не було у Волочиському, Красилівському, Новоушицькому, Славутському, Старокостянтинівському, Теофіпольському, Шепетівському районах

Як повідомлялось раніше, в Ужгороді зросла кількість випадків укусів зараженими кліщами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 17:18 :27