Новини » Регіони 19 вересня, 2018, 11:22
Москаль: Перекриття доріг на Закарпатті – це піар-акції, які не можуть мати жодних наслідків

На Закарпатті необхідно покласти край невмотивованій «епідемії блокування автодоріг». Перекриття автодороги «Усть Чорна – Красна» на Тячівщині з вимогами негайного ремонту – це показова піар-акція так званих активістів, яка в принципі не може мати жодних наслідків.

Про це заявив голова Закарпатськох ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

«Блокувальники прекрасно знають (оскільки їм це неодноразово пояснювали), що цього року ремонт дороги неможливий, тому що зараз іде відновлення берегоукріплень, пошкоджених катастрофічними паводками 1998 та 2001 років, а також локальними підняттями води в р. Тересва. До завершення відновлення берегоукріплень ніхто ремонтувати дорогу не буде – це грубе порушення будівельних норм.

Цього року на ремонт берегоукріплень виділено 12 млн грн із Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та 6 млн грн  з обласного бюджету. Водночас триває ремонт інших доріг Усть-Чорнянського куща, – наголосив Г. Москаль.  Підкреслюю, що дороги в Усть-Чорнянському кущі не ремонтувалися десятиліття, а в деяких селах асфальту не було ніколи. Незважаючи на це, так звані активісти все одно заблокували дорогу і поводили себе неадекватно, ображаючи й принижуючи представників румунського підрядника. Мета цієї акції одна – створити «картинку» в засобах масової інформації,вони, на жаль, навіть не спробували вислухати іншу сторону, подати збалансовану інформацію й пояснити своїй аудиторії, що до відновлення берегоукріплень ремонт неможливий.

Аналогічна ситуація із перекриттям дороги «Рахів – Богдан – Луги» на Рахівщині. Блокувальникам неодноразово роз’яснювали, що згідно з графіком виконання робіт та сама румунська фірма «Трамеко», яка виграла тендер, почне ремонтувати дорогу, яка веде аж до Говерли, одразу після завершення робіт у Мукачівському районі. На це вже виділені кошти – 14,8 млн грн. Однак «активісти», бажаючи прославитися, все одно перекрили дорогу, щоб показати, начебто це вони добилися ремонту.

Щоб покласти край «епідемії перекриття», я доручив начальнику Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відкрити за цими фактами кримінальні провадження й притягнути блокувальників до відповідальності за ст. 279 Кримінального кодексу України – «Блокування транспортних комунікацій».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 07:17 :03