Новини » Суспільство 19 вересня, 2018, 13:35
Мер Конотопа: Ігор Молоток є «гопником», який вибився в нардепи
ZIK
ZIK

На загальнонаціональному рівні іде боротьба за владу. Для того, щоб утриматися в ній, чиновники «Печерських пагорбів» намагаються посилити свій контроль на місцях. Роблять це через таких депутатів, як, наприклад, Ігор Молоток.

Про це в програмі «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK розповів міський голова Конотопу Артем Семеніхін.

«В депутатському корпусі він має свою фракцію «Рідне місто». Він, фактично, підкупив депутатів і увійшов з ними у змову, щоб дискредитувати мене і мою команду. Ігор Молоток хоче привести до влади свою помічницю – Тетяну Сизон, що й зрештою сталося», – зазначає Артем Семеніхін.

До того ж, що гірше, громадяни опинилися у заручниках злочинної влади, адже через незаконні вимоги її представників, протягом двох років не ухвалювалося жодне бюджетне рішення для Конотопу, зауважує мер.

«Навіть дійшло до абсурду: діти, яким мають давати безкоштовний інсулін, не отримували його. Адже депутатський корпус або не ходив на сесії, або хотів вирішувати лише кадрові питання. Фактично, у такий спосіб вони боролися за владу та закривали очі на людей», – каже Артем Семеніхін.

Абсолютно всі програми, навіть соціально-економічного розвитку, є заблокованими через депутатський корпус, наголошує міський голова Конотопу.

«Навіть на будинок для учасників російсько-української війни, який ми будували з 2016 року, не виділяли гроші», – коментує  Артем Семеніхін.

Крім цього, місцеві правоохоронні органи Конотопу зі своєю роботою не справляються, а стоять по один бік зі злочинної владою, запевняє мер.

«Якось депутати організували псевдо-сесію не на своєму робочому місті, а у районній раді, зробили там фейкові протоколи, які потім зареєстрували у Державній реєстратурі. Прокуратура досі ніяк не відреагувала. Навіть Мінюсту байдуже, хоч ми зверталися до нього неодноразово. Додам, що фейкові протоколи писалися у кабінеті начальника місцевої поліції. Тому роблю висновок, що і правоохоронні органи повністю прив’язані до місцевих олігархів», – переконаний Семеніхін.

 

Мер Конотопа звертає увагу на те, що губернатор Сумської області Микола Кличко вимагав «відкатів» за фінансування Конотопу.

«Микола Кличко сказав, що якщо я хочу отримувати гроші для міста, то мушу давати йому «відкат» – 10-15 відсотків від суми. Коли я відмовився входити у такі схеми, припинилося фінансування з держбюджету, Державного фонду регіонального розвитку, а також обласного бюджету всіх потреб громади Конотопу», – зазначає мер.

Крім того, Семеніхін розповідає про те, як одного дня його силоміць доставили до відділку поліції, нічого не пояснивши. На його погляд, це зробили для того, щоб він не з’явився на робочому місті.

«Мене разом із секретарем міської ради, депутатами фракції «Свобода» утримували силоміць у відділку поліції. Просто зачинили двері і не випускали. Нас незаконно затримали на три години», – обурюється мер Конотопу.

Артем Семеніхін підкреслює: є кілька людей, які впливають на криміногенну і політичну ситуацію в області.

«Перше місце у цьому списку займає Ігор Молоток. Він є «гопником», який вибився у народні депутати і за рахунок певних зв’язків зміг «сколотити» собі певний капітал. Фактично, він очолює всю контрабанду, яка йде на кордоні Сумщини з Росією. До того ж Ігор Молоток узурпував бюджетні потоки. Адже 90 відсотків коштів, які призначені на соціально-економічний розвиток, йдуть через округ Молотка, а саме місто Шостка. Тому майже всі гроші освоюються його фірмами», – каже мер.

Він зауважує, що в Конотопі відбулося рейдерське захоплення влади.

«Фейкова сесія, яка діяла поза рамками закону про місцеве самоврядування, ухвалила рішення про зміну керівника виконавчого комітету Конотопської міської ради і поставила на це місце помічницю Молотка – Тетяну Сизон», – каже Артем Семеніхін.

Він наголошує на незаконності дій депутатів. До того ж їхні протоколи щодо зміни керівництва друкувалися у кабінеті начальника відділку поліції.

«Далі депутати пішли до людини, яка є держреєстратором і членом партії Молотка. Він, перебуваючи у відпустці, викравши попередньо електронний ключ, зайшов в систему і вніс туди зміни. Мінюст мав би скасувати ті рішення, які незаконно ухвалив держреєстратор. Адже навіть жодного висновку суду, яке би визначало мене порушником закону на посаді міського голови, немає», – додає Артем Семеніхін.

Нагадаємо, у Конотопі Сумської області на засіданні міської ради стався конфлікт між прибічниками чинного міського голови та його противниками.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 01:58 :20