Новини » Політика 19 вересня, 2018, 23:00
Мельниченко: Офіційно мої записи ФБР передавав Луценко
ZIK
ZIK

Якщо Генеральний прокурор вважає, що передача записів ФБР – це державна зрада, тоді мають понести відповідальність ті особи, які передавали ці записи. А офіційно «плівки Мельниченка» ФБР передавав Юрій Луценко.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK під час включення через Skype заявив екс-майор Управління державної охорони Микола Мельниченко.

Екс-майор УДО, коментуючи дані ГПУ, що є свідок, який твердить, що Микола Мельниченко отримав 2 млн дол. із США, розповів, як відбувалася передача записів.

«Мені інкримінують розголошення державної таємниці, державну зраду. У 2012 році, коли я в черговий раз прилетів в Україну, коли мене затримали, три дні тримали у СІЗО, потім відпустили, я вимагав проведення слідчих дій за моєї участі. Мій адвокат писав багато клопотань», – зазначив Микола Мельниченко.

Він уточнив, що йому інкримінують те, що він передав ФБР інформацію, яка становить державну таємницю. Микола Мельниченко наголосив, що у відповідь на це він вимагав проведення слідчих дій і допиту низки осіб, серед яких чинного Генпрокурора Юрія Луценка.

«Якщо Генеральний прокурор України вважає, що передача записів ФБР – це є державна зрада, тоді мають понести відповідальність ті особи, які передавали ці записи. Я наголошу, що офіційно передавав записи ФБР Юрій Віталійович Луценко – під протокол», – заявив Микола Мельниченко.

Екс-майор УДО наголосив, що відповідний протокол є у ФБР та ЗМІ.

Микола Мельниченко додав, що строк давнини у цій справі давно сплив.

«У 2015 році, коли я збирався виїжджати у США, то за три роки, коли я перебував в Україні, жодних слідчих дій не відбувалося. Жодних», – наголосив Микола Мельниченко.

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва за клопотанням прокурора ГПУ арештував нерухомість і банківські рахунки екс-майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка. Також суд дав дозвіл на його затримання.

Читайте також: Мельниченко назвав прізвища політиків, які першими отримали записи з кабінету Кучми

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:10 :05