Новини » Політика 19 вересня, 2018, 21:05
Мельниченко назвав прізвища політиків, які першими отримали записи з кабінету Кучми
ZIK
ZIK

Екс-майор Управління державної охорони Микола Мельниченко не лише записував розмови Президента Леоніда Кучми, а й контактував із політиками, «яких Кучма давав знищувати».

Про це Микола Мельниченко заявив у ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK під час включення через Skype.

Екс-майор УДО, коментуючи справу щодо «касетного скандалу», розповів, що він не лише документував Президента Леоніда Кучму, а й контактував із тими політиками, щодо яких ішла мова: «Я звертався до тих політиків, яких Кучма давав знищувати. Це були декілька політиків, серед них і Євген Кирилович Марчук. Я з ним зв’язувався, я передавав йому записи, я передавав, який склад злочину відбувався, яким чином Кучма давав вказівку дискредитувати і підкидати наркотики сину, дискредитувати дружину Марчука Ларису Івшину. Були «чорні» технології, щоб Марчук не вийшов у другий тур. Я ці факти, у тому числі Марчуку, передавав з єдиною метою – зло має бути покаране».

З його слів, він контактував і передавав записи Юлії Тимошенко й Олександру Турчинову. Екс-майор Управління державної охорони уточнив, що це відбувалося 2000 року, ще до того, як зник журналіст Георгій Гонгадзе.

Читайте також: Микола Мельниченко розповів, як його записи дозволять повернути в Україну мільярди

«Також я контактував із тодішнім лідером опозиції – це Олександр Олександрович Мороз. Також йому сказав: я записую, ось у мене факти, які підтверджують, що Кучма робить злочини. Єдиною моєю ціллю було зупинити ті злочини і покарати злочинців», – заявив Микола Мельниченко.

Екс-майор Управління державної охорони додав, що він передав записи представникам опозиційної влади, адже якщо би він передав «інформацію у СБУ, то наступного дня був би без голови».

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва за клопотанням прокурора ГПУ арештував нерухомість і банківські рахунки екс-майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка. Також суд дав дозвіл на його затримання.

Читайте також: Дружина Мельниченка розповіла, чому він за жодних обставин не приїде в Україну

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 02:19 :59