Новини » Економіка 19 вересня, 2018, 23:28
Кабмін вдосконалив контроль над туроператорами

Кабінет міністрів підтримав ініційовані Мінекономрозвитку рішення, спрямовані на вдосконалення системи держконтролю над здійсненням туроператорської діяльності в Україні.

Про це повідомляє прес-служба уряду - інформує Економічна правда.

Так, уряд включив МЕРТ до переліку контролюючих органів, на яких не поширюється дія мораторію на перевірки бізнесу, в частині надання Міністерству права проведення планових перевірок дотримання туристичним бізнесом ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності до кінця 2018 року.

Крім того, Уряд ввів нові критерії оцінки ступеня ризиків від здійснення туроператорами діяльності, що підлягає ліцензуванню.

«Від цієї оцінки залежатиме встановлення періодичності здійснення МЕРТ перевірок самих туроператорів», – йдеться у повідомленні.

«Уряд також впровадив оцінку туроператорів за ступенем ризику їхньої діяльності», – повідомляє прес-служба.

«Зазначені зміни дозволять МЕРТ невідкладно вживати заходів у разі виявлення порушень туроператорами ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності та позбавляти недобросовісних туроператорів ліцензії на її провадження», – зазначають в уряді.

Нагадаємо, у липні тисячі українських туристів постраждали через конфлікт туроператора та авіаперевізника і вимушені були провести кілька діб в аеропортах.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 02:58 :36