Новини » Світ 19 вересня, 2018, 18:35
Ердоган роздає інвесторам турецькі паспорти

У Туреччині спрощено умови набуття громадянства для осіб, які здійснюють прямі інвестиції в економіку країну, в нерухомість, у банківський сектор та держоблігації, а також власникам підприємств на території країни.

Відповідний указ був виданий сьогодні президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, повідомляє «Укрінформ».

«У підпункті, де вказано «2 млн доларів», вказати «500 тисяч доларів», – визначено в документі щодо змін вимоги до обсягу інвестицій іноземців в турецьку економіку для здобуття громадянства.

Крім того, у разі інвестування в сфері нерухомості необхідний «поріг» для здобуття громадянства знижено з 1 млн до 250 тисяч доларів США. Обсяги придбання держоблігацій та вкладень у банки Туреччини знижено до 500 тисяч з 3 млн доларів США.

Окрім того, отримати турецьке громадянство можуть іноземці, на підприємствах яких в Туреччині працює щонайменше 50 працівників. Ця кількість зменшена вдвічі у порівнянні з попередніми вимогами.

В указі також вказано, що всі суми інвестицій вказані в еквіваленті до долара США, але можуть вноситися в інших валютах, відповідно до курсу Центробанку Туреччини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 01:55 :45