Новини » Політика 19 вересня, 2018, 19:50
Експерт ЦПК заявила, що НАБУ не веде розслідування проти керівника САП
ZIK
ZIK

Дуже дивною здається ситуація, що детективи НАБУ прокладали кабель для прослуховування в кабінет керівника САП Холодницького, проти якого в них взагалі немає справи.

Про це заявила експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносільська в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник не прийшов на засідання комітету Верховної Ради щодо запобігання корупції, оскільки дізнався про затримання детективів Бюро за установку апаратури для прослуховування в кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького.

«Погоджуюся, що така ситуація виглядає, як театр абсурду, і до цього, на мою думку, доклалася саме Антикорупційна прокуратура. Адже насправді так званого розслідування НАБУ проти керівника САП Назара Холодницького не існує.

Є розслідування Генеральної прокуратури України, в якому фігурує Назар Холодницький. По цій справі ми вже давно запитуємо Генпрокурора Юрія Луценка про результат, на що він ніяк не може дати відповіді», – наголосила Красносільська.

Експерт пояснила, що цю справу Генпрокурор взагалі передавав до СБУ, і більше жодних новин після того не було.

«На мою думку, все що Юрій Луценко передає до СБУ виглядає як перекладання відповідальності. Адже я не можу пригадати, щоб жодна справа, яку Генпрокурор направив до СБУ, дійшла до суду, а не померла в стінах Служби безпеки.

Отже, Бюро в цьому розслідуванні більше ніяк не фігурує. А тому в принципі дивно обговорювати, як так взагалі могло статися, щоб детективи НАБУ прокладали кабелі для прослуховування в кабінет Холодницького, проти якого в них немає справи. Тому це повна маячня!» – впевнена Анастасія Красносільська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 02:44 :16