середа, 19 вересня, 2018, 15:27 Суспільство
Експерт: Ніхто не захоче допускати реваншу російських сил
ZIK
ZIK

Якщо проросійські сили прийдуть до влади, то найперше почнуть мстити проукраїнським політикам. Під удар потраплять в тому числі громадські активісти та військові.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив координатор проекту «Стоп терор» Семен Кабакаєв.

Він висловив невпевненість, що Верховна Рада і Україна загалом зможуть нормально функціонувати у випадку приходу до влади проросійських сил.

«Я навіть не впевнений, що в країні буде якесь нормальне мирне існування. Люди почнуть на вулиці виходити, адже ніхто не схоче допускати реваншу російських сил. Вибачте, і у мене багато друзів загинули, і більше 300 тисяч людей відслужили», – заявив експерт.

Він наголосив, що можновладці у цій ситуації повинні думати не лише про власні інтереси, а й про інтереси держави, оскільки ніхто не хоче кривавих революцій.

«Ми ж розуміємо, що коли щось схоже знову почнеться, цим можуть скористатись з Росії. Тому ми повинні консолідуватись та приводити (до влади – ред.) професійних людей – державників, які справді будуватимуть нашу країну. І це не повинні бути Медведчуки, Рабіновичі і так далі», – переконаний Семен Кабакаєв.

Також він висловив переконання, що люди повинні виходити на вулиці, якщо за результатами виборів до Верховної Ради у 2019 році проросійські сили отримають більшість в парламенті.

«Люди повинні виходити на вулиці і висловлювати свій протест. Я не бачу іншого варіанту. Я впевнений, що коли ці люди прийдуть до влади, то найперше почнуть мстити проукраїнським силам. Це питання безпеки всіх людей, в тому числі громадських активістів та військових. Ця помста може бути навіть шляхом фізичної ліквідації», – заявив координатор проекту «Стоп терор».

Нагадаємо, політолог Андрій Золотарьов висловив думку, що на виборах президента України в проросійських кандидатів немає жодних шансів. Тому Російська Федерація робить ставку саме на парламентські вибори.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 08:57 :58