середа, 19 вересня, 2018, 2:20 Політика
Екс-голова Донецької ВЦА вважає, що миротворці не вирішать конфлікт на Донбасі
Олександр Кіхтенко
Олександр Кіхтенко

Кіхтенко стверджує, що військового вирішення конфлікту на Донбасі немає.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на «112 Україна» заявив голова Донецької військово-цивільної адміністрації у 2014-2015 рр Олександр Кіхтенко.

«Росія не хоче миротворців на кордоні, а тільки щоб супроводжували ОБСЄ або на лінії зіткнення. Це не може задовольняти Україну, тому що конфлікт буде однозначно заморожено. Можна ці питання вирішити і іншим шляхом, не тільки миротворцями. Вирішить миротворча місія питання миру на Донбасі? Я думаю, що ні», – зазначив Кіхтенко.

При цьому він додав, що на сьогоднішній день «військового вирішення конфлікту на Донбасі немає і бути не може».

Нагадаємо, під час виступу на Мюнхенській конференції президент України Петро Порошенко заявив, що у Росії є шанс продемонструвати готовність до компромісу і погодитися на миротворців на всій території окупованого Донбасу.

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що проект резолюції Росії, який передбачає введення миротворців на Донбас тільки уздовж лінії зіткнення є неприйнятним для Сполучених Штатів Америки і Організації Об’єднаних Націй, оскільки він не буде гарантувати безпеку, а лише поглибить конфлікт.

Раніше Польща, Німеччина, Швеція, Португалія, Туреччина і Фінляндія заявили про готовність відправити миротворців на Донбас.

Як повідомлялось раніше, Порошенко вважає, що миротворці ООН мають діяти на всій окупованій території Донбасу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 10:40 :27