live

Дмитро Співак вважає «мовне» рішення Львівської облради злочинним

ZIK

Політики піднімають мовне питання тільки перед виборами, щоб вдало зібрати свій «електоральний урожай».

На цьому наголосив політичний діяч Дмитро Співак у програмі «Vox populi» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, Львівська облрада прийняла рішення про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

«На мою думку, це злочинне рішення і не має розповсюдитися на всю територію країни. Адже насильницьким способом нічого робити не можна, так само, як і не можна змусити людину стати патріотом і полюбити рідну мову.

Тому потрібно не забороняти російський продукт, а більше створювати українського, щоб він поступово витісняв решту. І тільки через заборони неможливо привити любов до будь-чого. Натомість виходить так, що, з одного боку, ми торгуємо з країною-агресором, а з іншого – забороняємо фільми та книжки», – констатував Дмитро Співак.

На думку політика, такі рішення створюють в країні гуманітарний розкол і можуть призвести до дуже негативних наслідків. До того ж їхня головна мета – зіграти на почуттях громадян перед виборами.

«Як тільки починається передвиборча кампанія, в країні піднімають мовне питання. Але ж любов до мови і патріотизм засновуються не через заборони, а через толерантне ставлення один до одного. В Україні дуже різні регіони, кожен із яких унікальний по-своєму. Це мало б об’єднувати таку багату країну, утім політики роблять все навпаки тільки для того, щоб зібрати свій «електоральний урожай», – визнав Дмитро Співак.

Loading...
Loading...
Loading...