середа, 19 вересня, 2018, 21:20 Політика
Дмитро Співак вважає «мовне» рішення Львівської облради злочинним
ZIK
ZIK

Політики піднімають мовне питання тільки перед виборами, щоб вдало зібрати свій «електоральний урожай».

На цьому наголосив політичний діяч Дмитро Співак у програмі «Vox populi» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, Львівська облрада прийняла рішення про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

«На мою думку, це злочинне рішення і не має розповсюдитися на всю територію країни. Адже насильницьким способом нічого робити не можна, так само, як і не можна змусити людину стати патріотом і полюбити рідну мову.

Тому потрібно не забороняти російський продукт, а більше створювати українського, щоб він поступово витісняв решту. І тільки через заборони неможливо привити любов до будь-чого. Натомість виходить так, що, з одного боку, ми торгуємо з країною-агресором, а з іншого – забороняємо фільми та книжки», – констатував Дмитро Співак.

На думку політика, такі рішення створюють в країні гуманітарний розкол і можуть призвести до дуже негативних наслідків. До того ж їхня головна мета – зіграти на почуттях громадян перед виборами.

«Як тільки починається передвиборча кампанія, в країні піднімають мовне питання. Але ж любов до мови і патріотизм засновуються не через заборони, а через толерантне ставлення один до одного. В Україні дуже різні регіони, кожен із яких унікальний по-своєму. Це мало б об’єднувати таку багату країну, утім політики роблять все навпаки тільки для того, щоб зібрати свій «електоральний урожай», – визнав Дмитро Співак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 08:51 :17