Новини » Політика 19 вересня, 2018, 20:40
Дмитро Співак: Холодницький і Ситник не можуть домовитися, бо мають різних кураторів
ZIK
ZIK

Між роботою НАБУ та САП присутня політична складова, яка не дозволяє органам знайти спільну мову.

Таку думку висловив політичний діяч Дмитро Співак у програмі «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«Усі ці розборки між НАБУ та САП не мають жодного відношення до головної мети – боротьби з корупцією. А тому корупціонери країни зараз зайняли місця у першому ряді та аплодують. Ситуація вже доходить до абсурду, коли Антикорупційна прокуратура звинувачує Бюро у прослуховуванні. Так не має бути, а тому ці організації потрібно повністю розформовувати і набирати нових людей», – наголосив Дмитро Співак.

На думку політика, суспільству взагалі байдуже, хто з них винен або не винен. Натомість довіра громадян до всієї правоохоронної системи дедалі більше падає.

«Якщо переглянути професійні обов’язки цих органів та ознайомитися з тим, як повинна працювати структура НАБУ та САП, то стає зрозуміло, що вони один без одного не можуть функціонувати. Вони зобов’язані співпрацювати та створювати умови, щоб в країні бодай почалася боротьба з корупцією. Тоді як зараз ми бачимо боротьбу за потоки та вплив на корупцію», – констатував Співак.

Він вважає, що керівники цих антикорупційних органів – Назар Холодницький та Артем Ситник не можуть ні про що домовитися, адже мають різних кураторів.

«САП мав би працювати в структурі НАБУ, тоді як належить до структури Генпрокуратури. Відтак, присутня політична складова, яка не дозволяє органам знайти спільну мову. Наприклад, в інтересах НАБУ притягти до відповідальності конкретну особу-корупціонера, утім це йде в розріз з інтересами ГПУ та САП», – пояснив Дмитро Співак.

Як повідомлялося, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник не прийшов на засідання комітету Верховної Ради щодо запобігання корупції, оскільки дізнався про затримання детективів Бюро за установку апаратури для прослуховування в кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького.

Під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив деталі затримання працівників НАБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 01:39 :24