Новини » Політика 18 вересня, 2018, 0:02
За останні 4 роки Росія видала Україні понад 90 правопорушників, – ГПУ

Заступник генерального прокурора України Євген Єнін заявив, що за останні 4 роки Росія видала Україні понад 90 правопорушників.

РФ видала Україні осіб, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів, – повідомляє Громадське.

«Серед них є вбивці двократної призерки Чемпіонату світу, є ті особи, які підозрювалися у вбивстві інкасаторів, у зґвалтуванні малолітніх і дуже-дуже багато резонансних злочинів», – наголосив він.

Єнін підкреслив, що існуючий механізм екстрадиції, зокрема з РФ, дозволяє притягнути до відповідальності людей, які вчинили тяжкі злочини в Україні.

Він додав, що Україна здебільшого видає Росії осіб, підозрюваних у вбивствах, пограбуваннях та інших злочинах насильницького характеру.

«Тут питання стоїть достатньо різко: або ми видаємо цих осіб Російській Федерації, або ми, мабуть достатньо безпідставно, будемо сподіватися, що зазначені особи відмовляться від типового для них заняття і не будуть тим самим займатися на території України», – резюмував Єнін.

Раніше очільник ГПУ Юрій Луценко повідомив, що Україна екстрадувала до Росії близько 100 осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 00:50 :18