вівторок, 18 вересня, 2018, 13:01 Курйози
СБУ показала майстерність у тролінгу – «постраждав» Валентин Наливайченко
Скріншот з відео
Скріншот з відео

Служба безпеки України у своєму відео потролила колишнього її главу Валентина Наливайченка. Зокрема, витяг з його інтерв’ю про те, що СБУ нібито колись використовувала фахівців з екстрасенсорними чи магічними здібностями.

Фахівці з СБУ зняли відео можливої співпраці таких «позаштатних радників» із паном Наливайченком, йдеться у Facebook структури.

На відео зображено, як шаман підходить до будівлі СБУ у Києві, виконуючи певний ритуал. В кінці він козиряє біля портрету пана Наливайченка.

«Не відповідає дійсності інформація видання «Страна.ua» з посиланням на інтерв’ю з Валентином Наливайченком щодо залучення до роботи в СБУ фахівців з екстрасенсорними чи магічними здібностями. Разом з тим, не виключаємо, що мова в інтерв’ю могла йти про особистих позаштатних радників В. Наливайченка у 2014-2015 роках. Враховуючи це, ми здійснили реконструкцію можливої подібної співпраці. Під час зйомок жоден «консультант» – шаман, ворожка, екстрасенс, чаклун, маг, відьма не постраждали», – зазначають у СБУ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 08:21 :35