Новини » Курйози 18 вересня, 2018, 23:45
«Розумний будинок» не впустив додому господаря через футболку з Бетменом

Користувач Twitter B.J. May розповів про дивний випадок збою в роботі системи безпеки в його домі. «Розумний будинок», оснащений системою автоматичного розпізнавання за обличчям, не впустив свого господаря і заблокував двері просто перед ним.

Про це повідомляє mind.ua.

«Розумний будинок» не впустив додому господаря через футболку з Бетменом

Чоловік все-таки потрапив додому, скориставшись альтернативним входом – ввів пін-код. Після цього він відкрив додаток, щоб перевірити, в чому справа.

Система працює таким чином: двері зазвичай відчинені, але як тільки камера помічає біля входу незнайоме обличчя – одразу замикає двері на замок і робить фото гостя.

Виявилося, що система не впізнала свого господаря, оскільки сфокусувалася не на його обличчі, а на зображенні Бетмена на його футболці. Той видався їй незнайомцем зі страшним обличчям, і система заблокувала двері.

«Розумний будинок» можна похвалити за пильність, однак, як зазначає користувач, щоб не потрапляти в подібні ситуації, доведеться або не купувати футболки з обличчями чужих людей, або познайомити систему і з «обличчями» на футболках.

Як повідомлялось раніше, фінські «розумні» будинки: як у Гельсінкі зводять житло майбутнього.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 05:50 :20