Новини » Регіони

Прикарпатській гімназії присвоїли ім’я науковця Ігоря Андрухіва

На Прикарпатті у селі Перевозець відбулося відкриття гімназії імені Ігоря Андрухіва та посвячення меморіальної дошки пам’яті науковця. Донедавна у селі діяла школа 1-2 ступенів, а у січні 2018 року її було перейменовано на гімназію. На даний час в гімназії навчається 126 учнів.

Ігор Андрухів часто бував у селі і піклувався про школу, тому було вирішено назвати гімназію на його честь.

Про це сьогодні, 18 вересня, повідомив власкор IA ZIK.

Син Ігоря Андрухіва Олег пригадує, як його татові, який і сам колись навчався в школі селі Перевозець, пророкували, як і багатьом іншим сільським дітям, пасти корову та працювати на землі. Проте, хлопець, який ніколи не цурався простої роботи, вперто йшов до науки, став єдиним доктором наук з цього населеного пункту.

Ігор Андрухів був одним із засновників культурно-наукового товариства «Рух», яке в кінці 80 – на початку 90 років активно сприяло здобуттю незалежності України.

«Ми дуже шануємо і поважаємо батьків-засновників Руху, зараз налічуємо понад 2000 членів нашої партії, які понад 25 років в Народному Русі. Рух відроджується по усій Україні, але без наших засновників ми не існували б», – сказав під час урочистостей керівник Народного Руху України, депутат Верховної Ради Віктор Кривенко.

Loading...