Новини » Київ 18 вересня, 2018, 19:44
Під Києвом невідомі блокують звалище, яке приймає до 40% столичного сміття
Ілюстративне фото/ Depo
Ілюстративне фото/ Depo

Невідомі особи з 14 вересня блокують полігон твердих побутових відходів №5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області, який приймає до 40% сміття столиці, що загрожує екологічними наслідками, заявив голова правління ПрАТ «Київспецтранс» Андрій Грущинський.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За словами А.Грущинського, втручання в роботу стратегічного об’єкта, який приймає до 40% київського сміття, може призвести до серйозних екологічних наслідків для міста і навколишніх населених пунктів.

«Наразі вимушено зупинені всі дії з накриття першої карти полігону ґрунтом, що ніяк не сприяє покращенню екологічної обстановки навколо. Під загрозою також опинилася підготовка полігону до закриття, а саме: роботи з укріплення захисних дамб, з переробки фільтрату та інші», – зазначає керівник «Київспецтранс».

За його словами, підприємство разом із КМДА і громадами навколишніх сіл докладають усіх зусиль для закриття полігону №5, проте закриття полігону «в існуючому вигляді небезпечне».

«Вирішення організаторами цієї акції власних корисливих інтересів за рахунок безпеки людей є неприйнятним. Немає альтернативи тому, що Київ має припинити захоронення сміття та отримати сучасний завод з його переробки – саме такий завод ми побудуємо за два роки. Але проблему потрібно вирішувати всебічно і цивілізовано. Без попередніх робіт з укріплення полігону і подальшої його рекультивації це місце стане екологічною бомбою уповільненої дії», – пояснює А.Грущинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 05:37 :35