Переселенці з інвалідністю зможуть ставати на квартирний облік

Народні депутати України підтримали у другому читанні урядовий законопроект, відповідно до якого переселенці із інвалідністю зможуть ставати на квартирний облік.

Проект Закону № 7304 «Про внесення змін до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» сьогодні під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, після кількох невдалих голосувань підтримали 244 обранці.

У першому читанні, нагадаємо, законопроект ухвалили 15 травня 2018 року. Документ передбачає законодавче врегулювання питання щодо права для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю ставати на соціальний квартирний облік.

Як ідеться у пояснювальній записці, «змінами передбачається розширення переліку категорій осіб, які користуються правом взяття на соціальний квартирний облік, зокрема, надання такого права особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, що не мають житла для проживання на підконтрольній українській владі території».

Нагадаємо, сьогодні ВРУ підтримала внесення зміни до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», відповідно до яких військовослужбовців із окупованих територій на Донбасі і в Криму, які не зрадили Україну, забезпечуватимуть житлом.

Додамо, 17 вересня, під час засідання Погоджувальної ради, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич звернувся до голови ВРУ з проханням дати доручення, щоб правки до Виборчого кодексу, які стосуються людей з інвалідністю, розглянули.

Loading...