Новини » Політика 18 вересня, 2018, 22:10
Нардеп Барна дав поради, що українцям варто робити, аби відновити країну
ZIK
ZIK

Прикро, що українці не розуміють того, що нам треба зберегти країну, відновити армію і проводити реформи. З цієї біди потрібно виходити разом, а не перетягувати ковдру. Щоб рятувати Україну треба об’єднуватись і в своєму регіоні займатись підняттям економіки.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Олег Барна.

За його словами, нам треба зберегти країну, відновити армію і озброїти її, проводити реформи і ще й стабілізувати гривню. Народному обранцю прикро, що люди цього не розуміють.

«Ви забуваєте про те, що після Другої світової війни мова не те, що про пенсії не йшла, а навіть про зарплати, їх не платили. В цей час були трудодні. Нам треба об’єднуватись щоб Україну рятувати. З цієї біди потрібно виходити разом, а не перетягувати ковдру одні на одних, щоб розірвати країну на куски. І кожному треба подумати що треба робити в своєму регіоні для підняття економіки, бо без економіки, не буде податків, а податки це бюджет», – пояснив гість програми.

Також пан Барна зауважив, що люди їдуть працювати в Польщу не тому, що там дуже висока зарплата, а тому, що це дозволив польський уряд. Польський уряд дозволив, тому що поляки виїхали в Англію, Німеччину при тому, що в Польщі не було війни.

«Кожна людина шукає кращі умови життя. У нас зараз йде війна нам треба треба піднімати країну і економіку одночасно», – пояснив Барна.

Відповідаючи на запитання глядачки про те, скільки треба воювати на Сході України щоб стати депутатом, пан Барна сказав, щоб стати депутатом треба мати довіру людей.

«Депутатом я став бо мене вибрали люди. Я з 1990 року займався активною громадською діяльністю. Пройшов всі майдани, був поранений і добровольцем пішов в АТО. Буде довіра проголосують, не буде – то не проголосують», – відповів нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 06:32 :30