Новини » Курйози 18 вересня, 2018, 14:21
Лікувальний напій: Coca-Cola готується випустити нову газовану воду з марихуаною
Coca-Cola. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Coca-Cola. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Компанія Coca-Cola веде переговори з канадським виробником марихуани по створенню нового безалкогольного напою.

Компанія Coca-Cola веде переговори з канадською Canadian Aurora Cannabis Inc про виробництво безалкогольних напоїв з марихуаною, повідомляє Reuters, пише changeua.com.

Компанії визнали свою зацікавленість в напоях з марихуаною, але відмовилися від будь-яких коментарів, зазначає агентство.

Швидше за все, напій буде позиціонуватися, як лікувальний – від болю, судом і запалення. Він буде містити канабідіол – один із сотні канабіноїдів, виявлених в марихуані. У ньому міститься близько 0,1% ТГК (тетрагідроканнабінол), тому напій не буде викликати ніяких наркотичних ефектів, відзначає агентство.

Зараз компанія переживає невелика криза, викликаний падінням попиту на газовані напої з великою кількістю цукру. Плюс, торгова війна США і Китаю дає негативний ефект. У липні компанія підвищила ціни на свою продукцію через подорожчання алюмінію і зростання вартості праці. Очікується, що створення напою з марихуаною дозволить компанії зміцнити своє становище на ринку і принесе їй $ 200 млрд.

Coca-Cola може стати першим великим виробником безалкогольних напоїв з марихуаною, вона зможе раніше запустити виробництво, ніж найбільший в світі виробник спиртних напоїв Diageo. Ця компанія веде переговори з не менш ніж трьома канадськими виробниками марихуани.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 06:54 :18