Новини » Політика 18 вересня, 2018, 20:35
Леонід Ємець припустив, що подання ГПУ на нардепів може бути елементом передвиборчої кампанії
ZIK
ZIK

Щодо подання на Вілкула, то я маю підозру, що це один з елементів корегування об’єднавчих процесів між «Опоблоком» і партією «За життя», тобто колишніх регіоналів.

Таку думку висловив народний депутат України Леонід Ємець у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, у вівторок, 18 вересня, Генеральна прокурора повторно внесла подання на трьох народних депутатів – Олександра Вілкула, Дмитра Колесникова й Сергія Дунаєва (всі з Опозиційного блоку).

«Це далеко не перші подання Генпрокуратури, які надійшли до парламенту, проте жодне з них поки що не знайшло свого вироку в суді. Загалом за останні дні у мене особисто до прокуратури є категорична претензія щодо їх адекватності, адже я не розумію, як можна країні-агресору видавати людей, які Кремль оголошує винними у своїх злочинах. І будь-яка екстрадиція з воюючою з нами країною взагалі є неприпустимою», – прокоментував Леонід Ємець справу Тимура Тумгоєва.

Відтак дії Генпрокуратури, на думку депутата, важко аналізувати з погляду ефективності, а тому, вірогідно, вони пов’язані з певною стратегією можновладців.

«На цих поданнях піаряться всі, кому заманеться – сама прокуратура, депутати та інші можновладці. Усе це перетворюється на шоу, яке не має жодних реальних результатів. Зокрема щодо подання на Вілкула, то я маю підозру, що це один із елементів корегування об’єднавчих процесів між «Опоблоком» і партією «За життя», тобто колишніх регіоналів.

У цьому аспекті дуже важливо, чи висуне цей блок єдиного кандидата на президентські вибори, чи ні. Адже є великі шанси, що їхній представник може дійти до другого туру, і там із ним буде змагатися лідируючий кандидат. Загалом, можуть бути різні сценарії, які втілюватимуться задля реалізації виборчої стратегії», – прогнозує Леонід Ємець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 06:10 :57