Новини » Львів

Історична аптека на пл. Міцкевича у Львові може відновити повноцінну роботу

Позиція Львівської міської ради однозначна – аптека на пл. Марійська – пл. Міцкевича має бути збережена. Сьогодні відбулась чергова зустріч представників міста, представників НАК «Надра України», які є власником приміщень, і керівництвом аптеки для врегулювання ситуації.

Також сьогодні було знято огорожу та відкрито вхід до аптеки, заявив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, передає прес-служба міськради.

«Крок за кроком відвойовуємо аптеку на пл. Міцкевича. Світло включили раніше, а сьогодні забрали огорожу та звільнили вхід в аптеку. На зустрічі всіх сторін сьогодні в аптеці ще раз проговорили умови нової угоди. Наступного тижня відбудеться чергова зустріч щодо угоди. А тим часом аптека нарешті може розпочати повноцінно функціонувати», – повідомив Андрій Москаленко.

У ЛМР нагадали, що власник будівлі, де функціонує аптека, – НАК «Надра України», не продовжив договір оренди з ТзОВ «Аптека на Марійській», попри те, що аптека справно платила оренду. Також аптекарям було відключено світло.

«Аптека на пл. Марійській, у тому приміщенні, де вона є зараз, існує з 1921 року. За це майже столітнє існування аптека не змінювала свого призначення і функціонування. Завдяки турботі і піклуванню аптекарів, у приміщенні аптеки збережено чудесний інтер’єр, гарні меблі», – повідомила начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко.Loading...