Новини » Львів 18 вересня, 2018, 15:12
Фільм про Борислав покажуть в Угорщині

Фільм «Борислав. На шляху до енергонезалежної громади», який був знятий у червні цього року у рамках проекту «Kooperation in der Waldforshung Ukraine-Schweiz 2017-2020», у жовтні буде презентовано в Угорщині.

Про це ІА ZIK повідомили у Бориславській міській раді 

Як розповіла спеціаліст відділу розвитку міста Мар’яна Заікіна, надійшов лист від координатора швейцарської програми досліджень впливу процесу переходу на відновні джерела енергії доктора Астрід Бьорнзен Гурунг, яка повідомила, що у жовтні цього року проект «Зелена енергія» та відео під назвою «Борислав на шляху до відновних джерел енергії» будуть презентовані на міжнародній конференції «Форум Карпатікум 2018» у м. Егер, Угорщина, з метою інформування міжнародної спільноти про важливість досліджень з питань переходу до сталої енергії з урахуванням місцевих реалій. 

Нагадаємо, що передумовою створення цього відео стала перемога ЗОШ № 9 у конкурсі «Деревина для енергії: Конкурс найкращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії». Тоді ж за допомогою робочої групи було створено відео, в якому відображено місцеві потреби щодо використання енергії та пропоновані інноваційні рішення. У цьому 10-хвилинному ролику громада Борислава представляє свої «енергетичні реалії», пропонуючи креативні рішення.  

Це промо-відео про енергетичне минуле, сучасне та майбутнє Борислава з субтитрами на англійській мові. 

За допомогою цього відео учасники програми мають на меті надихнути сусідні громади та стимулювати обговорення сталого використання біоенергії в Україні та за її межами. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 05:16 :49