вівторок, 18 вересня, 2018, 2:30 Політика
Богомолець: У медичній службі Майдану Уляну Супрун ніхто ніколи не бачив
ZIK
ZIK

Уляна Супрун не брала на себе жодних зобов’язань, не формувала шпиталі, не рятувала поранених, і цю інформацію може підтвердити будь-хто з медичної служби Майдану.

Про це заявила голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець у ефірі проекту «HARD» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK.

«Спроба переписати історію вже має місце, адже в медичній службі Майдану, де я знаю абсолютно всіх, ніхто Уляну Супрун не бачив. Вона ніколи не мала ніякого відношення до медслужби, і книга про лікарів Майдану, де надрукували її величезне інтерв’ю зі спогадами, це ніщо інше, як пряма спроба фальсифікації історії. Вона не брала на себе жодних зобов’язань, не формувала шпиталі, не рятувала поранених, і цю інформацію може підтвердити будь-хто з медичної служби», – заявила Ольга Богомолець

Ведуча програми зауважила, що на різних прес-конференціях біля в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун завжди дуже щільно сидять представники різних громадських організацій. Ба більше, представники таких фондів стали її заступниками. Відтак, запитання: в чому причина такої тісної дружби, адже всі вони є представниками недержавних структур?

«Ці люди біля Уляни Супрун виключно заради грошей, тобто грантових коштів, які вони отримують в обхід бюджету. Це ті кошти, які нібито спрямовуються на рекламу, наприклад, інформування про реформи, а це десятки мільйонів доларів, і заходять через такі організації, які ми не маємо права навіть перевірити. Тому всі ті грантоїди, які були раніше, і сьогодні присмокталися до Міністерства й розповідають міфи про псевдореформи», – наголосила Ольга Богомолець.

Як повідомлялося, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що в чотирьох містах України відкриють центри трансплантації кісткового мозку. Зокрема планується створити мережу регіональних медичних центрів із трансплантації дорослим та дітям.

Читайте також: Уляна Супрун здивувала українців своєю зарплатою

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 10:20 :45