Новини » Політика 18 вересня, 2018, 14:11
Апеляційний суд частково задовольнив скаргу Седлецької і обмежив доступ ГПУ до її телефону
Засідання Апеляційного суду Києва у «справі Седлецької і ГПУ». Фото: radiosvoboda.org
Засідання Апеляційного суду Києва у «справі Седлецької і ГПУ». Фото: radiosvoboda.org

Апеляційний суд Києва частково задовольнив скаргу журналістки «Радіо Свобода» Наталки Седлецької на ухвалу Печерського суду, згідно з якою Генпрокуратурі надали дозвіл отримати дані із телефону журналістки за 1,5 роки.

Суд скасував цю ухвалу і постановив опублікувати нову, яка надасть ГПУ доступ до меншого обсягу даних із телефону Седлецької, передає «Радіо Свобода».

Нагадаємо, головний редактор програми журналістських розслідувань «Схеми: корупція в деталях» Наталка Седлецька подала до Апеляційного суду Києва скаргу на ухвалу, якою слідчому Генеральної прокуратури надано доступ до даних з її мобільного телефона за 1,5 роки.

27 серпня Печерський районний суд Києва на вимогу Генеральної прокуратури дав їй дозвіл отримати від провайдера інформацію з телефону головного редактора програми журналістських розслідувань програми «Схеми» Наталки Седлецької.

В ухвалі йдеться про надання доступу слідства до дзвінків і смс-повідомлень журналістки з липня 2016-го по листопад 2017 року і до даних про місце розташування її телефону протягом цих 17 місяців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 15:39 :59