вівторок, 18 вересня, 2018, 18:25 Економіка
Андрій Длігач порівняв укладання держбюджету за Данилюка і за Маркарової
ZIK
ZIK

Цьогоріч бюджет був підготовлений доволі ретельно та реалістично, зокрема як дохідна його частина, так і видаткова.

На цьому наголосив економіст Андрій Длігач у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Чинній владі вдалося відіграти можливість провести вибори на свою користь і досягти компромісу щодо ціни газу з МВФ. Утім те, як прем’єр Гройсман виправдовує підвищення ціни на газ, підтверджує, що все ж таки його зробили відповідальним за це подорожчання», – зауважив Длігач.

У будь-якому випадку, додає експерт, місія МВФ оцінює не тільки ці параметри, а також дивиться і на параметри бюджету.

«МВФ чудово відомо, що український бюджет – це бюджет другого читання, як це було в бюджетах на 2017 та 2018 роки, коли документ змінювався у другому читанні і вже не відповідав тим параметрам, які закладаються на початку.

Цього року бюджетний процес, який відбувався під головуванням в.о. міністра фінансів Оксани Маркарової, суттєво відрізняється від попередніх років. Адже був підготовлений доволі ретельно та реалістично, зокрема як дохідна його частина, так і видаткова», – підкреслив Андрій Длігач.

Як повідомлялося, минулого тижня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман презентував головні положення «Бюджету розбудови країни» на 2019 рік. Серед головних пріоритетів видаткової частини бюджету – збільшення фінансування української армії та посилення енергонезалежності країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 19:16 :22