Новини » Політика 17 вересня, 2018, 0:05
Європа повинна пам’ятати, що на Донбасі справжня війна, – президент Естонії

Президент Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що Європа повинна пам’ятати про конфлікт, який розгорівся на сході України, адже там відбувається справжня війна. Якнайбільше людей повинні знати правду про події на Донбасі.

Про це вона сказала під час робочого візиту в Дніпрі, – повідомляє dnews.dn.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Керсті Кальюлайд"

Свого часу Керсті Кальюлайд першою серед глав іноземних держав відвідала Донбас і лінію розмежування.

«Я була на лінії розмежування, бачила, що там відбувається і як живуть люди. Про цю ситуацію я говорила, зокрема, з українськими політиками. Мій візит сюди (в Дніпро – ред.) – нагадування про те, що відбувається справжня війна. Європа повинна про це пам’ятати. Адже Україна – це також Європа», – сказала вона.

Президент Естонії також зазначила: ситуація на сході країни не є «замороженим» конфліктом. «Це – ні в якому разі не «заморожений» конфлікт. Це – активна війна. Конфлікт має бути вирішений на політичному рівні. Люди з Центральної Європи і ті, хто живе далі, повинні приїжджати і також бачити, що відбувається», – додала Кальюлайд.

Крім того, лідер Естонії повідомила, що її країна і надалі допомагатиме українським бійцям і враховувати всі нагальні потреби. За її словами, естонський народ зацікавлений в такій підтримці України.

Як повідомлялось раніше, Латвія і Естонія задумались про стягнення з Росії збитків за радянську окупацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:18 :41