Новини » Політика 17 вересня, 2018, 21:55
Нардеп Купрій планує балотуватися у Президенти
ZIK
ZIK

Народний обранець Віталій Купрій планує балотуватися в президенти і завести свою фракцію в Раду.

Про це він заявив в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).

Як повідомлялося, нардеп Леонід Ємець заявив, що відбувається підготовка подання до Конституційного суду України щодо перенесення дати виборів Президента України.

Відповідаючи на запитання глядача про те, чи буде гість програми балотуватися на наступних парламентських виборах і якщо так, то з якою політичною партією, пан Купрій сказав, що, в першу чергу, треба перемагати на президентських виборах. Народний обранець планує балотуватися в президенти.

«Близько 30% українського населення хочуть нового президента, який не був у владі, тобто шанси дуже високі», – зауважив нардеп.

З його слів, він також створює нову політичну силу для участі у парламентських виборах. Пан Купрій наголосив, що вона буде наближеною до його ідеології, можливо, дещо агресивно-наступальною, україноцентричною, дещо націоналістичною, але на захист прав людей.

«Я однозначно планую проходити п'ятивідсотковий бар’єр, йти у ВР і заводити туди свою фракцію. Далі буде участь у місцевих виборах. Ми будемо брати потужну участь в управлінні державними справами», – поділився планами гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 02:17 :34