Новини » Світ 17 вересня, 2018, 22:50
На саміт Тримор’я з’їхалися представники 12 країн
<nbsp;>

Саміт «Ініціативи трьох морів» (Адріатичного, Балтійського та Чорного) розпочався у понеділок у Бухаресті.

У роботі саміту беруть участь президенти Хорватії (Колінда Грабар-Кітарович), Польщі (Анджей Дуда) й Австрії (Александр ван дер Беллен), – повідомляє Укрінформ.

«Ініціатива Трьох морів може сприяти зміцненню єдності Євросоюзу. Ми вітаємо участь у саміті наших партнерів із США, керівників американських компаній, зацікавлених у поглибленні економічного партнерства з Європою», – заявив у своєму зверненні до учасників саміту президент Румунії Клаус Йоханніс.

Із спеціальним зверненням до учасників форуму звернувся президент США Дональд Трамп.

У рамках саміту «Ініціативи Трьох морів», в якому візьмуть участь представники 12 держав, обговорять питання енергетичної інтеграції, взаємодії у розвитку сільського господарства та туризму, розвитку цифрової економіки, впровадження інноваційних технологій і розвитку підприємництва серед молоді.

Декларацію про створення «Ініціативи Трьох морів» було підписано у 2016 році. Учасниками форуму є Польща, Хорватія, Болгарія, Угорщина, Австрія, Латвія, Литва, Румунія, Словаччина, Словенія, Чехія й Естонія.

У нинішньому році в якості запрошеного в роботі саміту бере участь і делегація з Молдови на чолі з міністром економіки й інфраструктури Кирилом Габуричем.

Саміт завершиться 19 вересня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 23:46 :23