Новини » Регіони 17 вересня, 2018, 11:59
На Буковині на митниці вилучили регуляторів тиску газу на понад 7,5 млн грн

У Чернівецькій області в пункті пропуску «Порубне» на українсько-румунському кордоні вилучено регулятори тиску газу, вартістю понад 7,5 млн грн.

Про це повідомила Чернівецька митниця ДФС.

«Під час здійснення митних формальностей щодо транспортного засобу комерційного призначення було виявлено розбіжності між відомостями товаросупровідних документів, поданих митному органу, та інформацією, що була подана фірмою-отримувачем товару під час його попереднього декларування», – йдеться у повідомленні.

Так, відповідно до даних Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби, одна з київських фірм очікувала товар «регулятори тиску газу» вартістю 408 172, 68 євро, продавцем та відправником якого була румунська фірма. У пункті пропуску до митного контролю подали документи, у тому числі експортну декларацію митних органів Румунії, за яким вартість товару становить 212 758, 05 євро.

Крім того, представник перевізника під час здійснення митного контролю додатково надав копію інвойсу та контракту, відомості яких підтверджували вартість переміщуваного товару у сумі 408 172, 68 євро, однак продавцем та відправником товару виступала фірма Об’єднаних Арабських Еміратів.

За словами водія вантажівки, дані документи йому було передано брокером перед виїздом з території Румунії для передачі при оформленні в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 15:32 :44