Новини » Політика 17 вересня, 2018, 20:58
Карасьов про заворушення під ГПУ: Прокуратура не спрацювала на випередження
ZIK
ZIK

Та ситуація, яка сьогодні відбулася під ГПУ, не прикрашає ні активістів, ні Генпрокуратуру та шкодить інтересам України.

Таку думку висловив політолог Вадим Карасьов у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко раніше завив, що видача Україною громадянина Росії Тимура Тумгоєва російським спецслужбам відповідає національному та міжнародному праву.

«Щодо морального права, то є сумнів, чи могла Україна віддавати Тимура Тумгоєва Росії. Але з юридичного боку, він був відданий згідно із законом про екстрадицію, який діє між Україною і РФ.

І хоч Президент України і підписав рішення РНБО про розірвання великого договору з Росією, утім залишаються окремі угоди, які регулюють різні сфери, зокрема взаємовідносини в Азовському морі та екстрадицію», – зауважив Вадим Карасьов.

На думку політолога, такої ситуації можна було б уникнути, якби Генеральна прокуратура прорахувала наслідки своїх дій і передбачила суспільний резонанс.

«Потрібно було зібрати активістів і представників націоналістичних сил і все їм пояснити. Утім прокуратура не спрацювала на випередження, тоді як до таких рішень потрібно обов’язково готувати громадську думку. Адже такі інциденти не прикрашають ні активістів, ні Генпрокуратуру та шкодять інтересам України», – підкреслив Вадим Карасьов.

Як повідомлялося, командир батальйону імені Шейха Мансура Муслім Чеберлоєвський підтвердив, що екстрадований за запитом РФ уродженець Інгушетії Тимур Тумгоєв є членом його батальйону і брав участь у бойових діях на Донбасі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 03:15 :21