Новини » Суспільство 17 вересня, 2018, 11:55
Діти, що народилися у сезон цвітіння, мають більший ризик розвитку астми, – дослідження
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Згідно з дослідженням, діти, що народилися у сезон у цвітіння, мають більший ризик розвитку респіраторних захворювань, таких як астма.

Тим часом, перебуваючи під час цього періоду у лоні матері, вони набувають певного імунітету, – інформує видання Independent.

Дослідження, проведене як у Європі, так і в Австралії, показало, що діти, що народилися у період цвітіння, мають підвищений рівень антитіл у крові.

Відомі під назвою імуноглобулін Е (IgE), вони виробляються імунною системою для захисту організму від бактерій, вірусів та алергенів, і є показником для прогнозування розвитку алергічних захворювань.

Під час дослідження міжнародна команда проаналізувала пуповинну кров, зібрану у 2 597 немовлят у трьох країнах: Австралії, Німеччині та Данії.

Вони виявили, що ті, хто народився під час сезону цвітіння, мали високий рівень імуноглобуліну Е (IgE) у пуповинній крові.

Високі рівні IgE були виявлені у дітей, що народилися у жовтні та грудні у Мельбурні, тоді як у Європі найвищі його рівні були зафіксовані у квітні, тобто у пік цвітіння.

Вчені також виявили, що перебування у лоні матері протягом всього сезону цвітіння може мати захисний вплив на немовлят.

Дослідження було опубліковане у журналі Environmental International.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 10:01 :28