Новини » Політика 17 вересня, 2018, 21:30
Богомолець – про зіпсовані медпрепарати на мільйони гривень і зрив засідань Комітету
ZIK
ZIK

Коли на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я розглядають гострі питання, які пов’язані з роботою МОЗу, на рівні Комітету відбувається спроба блокування, щоб не було кворуму та прийнятого рішення.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.

Гостя програми, коментуючи роботу Комітету, а також невідвідування низкою депутатів його засідань, заявила, що всередині Комітету є «маніпулювання».

«Певні депутати, які підтримують псевдореформування МОЗ, – пані Оксана Корчинська, пані Сисоєнко… – вони інколи домовляються і не приходять на засідання Комітету для того, щоб зірвати кворум, щоб засідання не відбувалося. Це відбувається практично завжди, коли ми розглядаємо якісь гострі питання, пов’язані з роботою МОЗу, тобто на рівні Комітету йде спроба блокування, щоб не було кворуму, щоб не було прийнятого рішення», – розповіла народний депутат і додала, що засідання Комітету таки відбулося, і було прийнято рішення звернутися до очільника уряду щодо невикористання МОЗ коштів на лікування українців за кордоном.

Народний депутат також прокоментувала ситуацію навколо реорганізації Центру трансплантації кісткового мозку дитячої клініки «Охматдит». Ольга Богомолець заявила, що клініку реформували на підставі одного – особистої помсти керівництва МОЗу за те, що лікарі дозволили собі говорити правду. А правда, з її слів, полягала в тому, що в «Охматдиті» немає медикаментів для лікування онкохворих дітей, за які держава торік заплатила гроші.

«Одночасно в карантинній зоні в «Охматдиті» на мільйони гривень лежать препарати, які потрібно викинути, які приховують, тому що їх треба буде просто ліквідувати. Це злочини і невміння правильно використовувати кошти», – наголосила Ольга Богомолець.

Гостя програми пояснила, чому немає потрібних препаратів: «Прем’єр-міністр на підставі звернення Супрун підписав злочинну постанову, якою він дозволяє постачати в Україну препарати через 18 місяців після 100% передоплати».

Нагадаємо, співробітники відділення трансплантації написали відкритий лист народу України від 12 спеціалістів-онкогематологів, які звільнилися з НДСЛ «Охматдит».

Як заявив екс-завідувач Центру трансплантації кісткового мозку дитячої клініки «Охматдит» Олег Рижак, тепер діти, які будуть позбавлені можливості лікуватися за кордоном, але потребуватимуть трансплантації від донора, помиратимуть.

Раніше голова Комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець на засіданні Кабінету Міністрів України оприлюднила заяву Комітету, в якій зазначалося, що МОЗ не перепрофілювало 112 мільйонів гривень на лікування онкохворих за кордоном.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 23:04 :41