Новини » Політика 16 вересня, 2018, 21:00
Закон про особливий статус Донбасу нічого не змінить, – військовий експерт
Олег Жданов
Олег Жданов

Україні не потрібно продовження закону про особливий статус Донбасу і це не вплине на введення санкцій проти Росії з боку міжнародних партнерів.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, – повідомляють dnews.dn.ua.

«Нам продовжувати [закон про особливий статус Донбасу] немає ніякого сенсу, тому що – тільки папір і тільки назва, яка ніколи не працювала і ніколи не запрацює, оскільки немає іншої сторони конфлікту, немає відповідальних для виконання цього статусу», – сказав він.

На його думку, міжнародне співтовариство і, зокрема, спецпредставник США Курт Волкер виступають за продовження закону про особливий статус Донбасу, тому що такий курс позначив президент України, а інші країни просто не хочуть втручатися у внутрішню політику нашої країни, але на санкцій політиці це не відіб’ється, як багато пророкують.

«Я думаю, що це [непродовженого закону про особливий статус Донбасу] не змінить нічого, тому що ми не є суб’єктом міжнародного права і ми не висуваємо ніяких власних політичних вимог на міжнародній арені», – заявив Жданов.

«Зараз йде велика геополітична гра, хто кого переможе – Великобританія, США, Європа, Китай. На жаль, ми в цій грі – тільки інструмент. Тому, продовжимо ми статус або не продовжив, гра продовжиться, незважаючи на прийняття цього закону, а у нас ситуація взагалі не зміниться. Ви бачите, що за 4 роки Мінські домовленості ніяк не вплинули на цю ситуацію, тому особливий статус теж її не змінить», – додав військовий експерт.

Як повідомлялось раніше, Волкер радить Україні продовжити дію закону про особливий статус Донбасу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 15:25 :13