неділя, 16 вересня, 2018, 7:13 Суспільство
Вчені розробили новий клас антибіотиків

Вчені з компанії Genentech заявляють про те гучно, що відкриття ними нового типу білка, здатного блокувати сигнальні процеси в категорії грамнегативних бактерій, в корені змінить медицину. Однак такі розробки з’являються досить рідко.

Про це повідомляють aspekty.

препарат

Як відомо, бактерії бувають двох видів по Граму – грампозитивні і грамнегативні. Грамнегативні мають зовнішню мембрану, яка перешкоджає проникненню антитіл всередину – через це вони набагато більш стійкі до впливу, ніж грампозитивні.

Суперантибіотики спеціалізуються на класі молекул, які називаються аріломіціни. Вони давно знищують грампозитивні бактерії, наприклад види Staphylococcus. Вони просто блокують фермент, який зрізає білки в сигнальному процесі через мембрану бактерій, але проблема в тому, що цей фермент сидить у важкодоступному місці під зовнішньою мембраною негативів.

Нова модифікована молекула G0775, яку розробили бактеріологи, набагато ефективніша, ніж аріломіцін, так як здатна проникнути під зовнішню мембрану. Препарат вже був протестований на деяких захворюваннях, на які звичайні антибіотики вже не впливають, але в подальшому вчені планують продовжити дослідження і також розробити новий клас антибіотиків і для інших хвороб.

Вчені з кожним роком дивують все більше, адже вони намагаються винайти препарати такого класу, щоб можливо було вилікуватися від будь-якого роду хвороб. Однак поки деякі захворювання залишаються таємницею для дослідників, але вони впевнені, що зовсім скоро вони зможуть їх перемогти.

Як повідомлялось раніше, науковці розробили «вбивцю» супербактерій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 12:33 :05