неділя, 16 вересня, 2018, 3:04 Спорт
У суботу було зіграно два матчі восьмого туру футбольної Прем’єр-ліги-18/19
upl.ua
upl.ua

Сьогодні, 16 вересня, буде зіграно три заключні поєдинки восьмого туру чемпіонату України з футболу сезону-18/19 серед клубів Прем’єр-ліги.

Черговий, восьмий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги розпочався поєдинком між чернігівською «Десною» та ФК «Арсенал-Київ».

«Десна» на стадіоні ім. Ю. Гагаріна у Чернігові здобула мінімальну перемогу над ФК «Арсенал-Київ» з рахунком 1:0, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Вирішальний м’яч на 8-й хвилині зустрічі забив півзахисник господарів Артем Фаворов.

У суботу, 15 вересня, футболісти «Олександрії» з рахунком 0:2 поступилися вдома донецькому «Шахтарю» у центральному матчі туру.

Авторами голів на КСК «Ніка» в Олександрії стали півзахисники «Шахтаря» Марлос, який відзначився на 26-й хвилині, та Віктор Коваленко (88).

Також вчора «Карпати» на домашньому стадіоні «Україна» у Львові на останніх секундах капітулювали перед полтавською «Ворсклою». Поєдинок завершився з рахунком 0:1, а успіх «Ворсклі», яка у четвер, 20 вересня, стартуватиме у груповому турнірі Ліги Європи УЄФА, приніс на останніх секундах гри гол Ардіна Даллку (90+1).

Сьогодні, 16 вересня, зустрінуться донецький «Олімпік» та ФК «Маріуполь» (14:00, «Футбол 2»), луганська «Зоря» і київське «Динамо» (17:00, «2+2»), одеський «Чорноморець» та ФК «Львів» (19:30, «Футбол 1»).

Поточне турнірне становище: «Шахтар» – 18 очок (після семи ігор), «Олександрія» – 16 (7), «Динамо» – 13 (6), «Зоря» – 11 (7), «Десна» – 10 (8), «Чорноморець» – 9 (7), «Олімпік» – 9 (7), «Ворскла» – 9 (7), «Карпати» – 8 (7), «Львів» – 6 (7), «Маріуполь» – 4 (6), «Арсенал-Київ» – 4 (8).

Нагадаємо, зустріч третього туру ФК «Маріуполь» – «Динамо» (Київ) відбудеться 26 вересня.

2018-09-22 14:34 :16