Новини » Світ

У США «Флоренс» продовжує забирати життя, без електрики залишилось близько мільйона людей

Кількість жертв від тропічного шторму «Флоренс», що два дні тому досяг атлантичного узбережжя США із силою ураганних вітрів, станом на неділю сягнула 14-ти людей.

Про це повідомив американський центральний телеканал новин ABC News, – пише Укрінформ.

У США “Флоренс” продовжує забирати життя, без електрики — до мільйона людей

«Після того, як шторм у п’ятницю обрушився на Північну Кароліну з силою урагану, він став причиною загибелі 14 людей», – йдеться в повідомленні.

Здебільшого, жертви загинули від повені попри те, що на місцевому рівні були створені сотні пошуково-рятувальних команд, в тому числі, підрозділів національної гвардії та волонтерів. За повідомленнями ЗМІ, лише на лінії атлантичного узбережжя берегова охорона врятувала 57 людей та вісім домашніх тварин, які опинилися у водній пастці. Загалом, йдеться про сотні врятованих мешканців на затоплених територіях.

Тим часом, після двох днів стихія продовжує становити небезпеку. Так, зранку неділі в штаті Північна Кароліна місцева влада видала нові розпорядження про евакуацію людей, чиї помешкання розташовані вздовж річок, які загрожують вийти з берегів. Висока вода в цій місцевості є стрімким явищем: лише за останні 24 години рівень у річці Кейп Феар піднявся більш як на п’ять метрів.

Досі без електропостачання залишаються, за різними даними, до мільйона користувачів.

Як повідомлялось раніше, ураган Флоренс, що обрушився на США, забрав життя 4 людей.Loading...