неділя, 16 вересня, 2018, 12:20 Київ
У київських школах виявили нові підручники з російською пропагандою

В українському підручнику російської мови продовжують вчити про багатонаціональну Україну – незважаючи на результати переписів населення, які доводять моноетнічність країни.

На цю невідповідність звернула увагу Лариса Ніцой.

У київських школах виявили нові підручники з російською пропагандою - image hrinev on https://kyivtime.co.ua

«Міністерство і далі впарює пургу українцям з дитинства, що ми багатонаціональная страна, тому українець, знай свайо мєсто серед інших етносів. В стойло. Так нам савєти ще впарювали», – пише Ніцой у Facebook.

Дані соцопитування та перепису населення свідчать, що в Україні понад 73% населення – українці, що, за нормами ООН, вважається моноетнічною країною.

«За останніми опитуваннями центру Разумкова українцями себе вважають 92% громадян. За даними ООН моноетнічною державою вважається країна, якщо в неї 73% представників одного етносу. І нічого, що 27% – інші національності. 73% – це моноетнічна крана. Так каже ООН. А в Україні 92% вважають себе українцями. 92! За офіційним довоєнним переписом населення 2001 року Українців в Україні було 77,8 % – це теж МОНОЕТНІЧНА держава», – пише Ніцой.

Вона додає, що відповідальність за неправдиві дані в підручнику покладається особисто на очільницю Міністерства освіти, яка має контролювати експертів, які рекомендують підручники.

Читайте також: У російському підручнику з англійської мови написали, що Київ був столицею Росії

Читайте також: В мережі висміяли обкладинку «підручника» з «історії ЛНР»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 00:26 :21