Новини » Львів 16 вересня, 2018, 23:54
У Дрогобичі відкрили виставку графіки художника Ярослава Даниліва

16 вересня, у Дрогобичі в Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина» урочисто відкрили виставку графіки художника Ярослава Даниліва.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на музей «Дрогобиччина».

Автор представив понад сотню своїх кращих робіт у техніці офорту з використанням акватинти та сухої голки. Серед них – і вже знамениті твори періоду 1995–2003 років, і абсолютно нова графічна серія 2018 року, яка виставлена вперше.

Виступаюча на відкритті виставки зазначали, що художник належить до визначних митців сьогодення. Відомий в Україні та світі як живописець, графік та сценограф, майстер художньої кераміки та малярства на склі. Учасник багатьох міжнародних виставок в Україні, Росії, Кореї, Японії, Швеції, Болгарії, Німечинні, Австрії, Китаї, США, Іспанії. Нагороджений рядом престижних відзнак.

Роботи Ярослава Данилівазберігаються внаціональному музеїм.Львова, національній бібліотеці Іспанії (музей Гойї), міністерстві культури Китаю, Калінінградському національному художньому музеї (Росія), музеях А. Матісса (Париж), І.Франка (с. Нагуєвичі), «Дрогобиччина» (Дрогобич).

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 05:23 :02