неділя, 16 вересня, 2018, 6:21 Львів
На Сколівщині відсвяткували День працівника лісу

На території ландшафтного парку палацу баронів Гределів у місті Сколе відбувся міжнародний фестиваль «Мисливська ватра». На фестивалі зібралися керівництво області та району, майже чверть депутатського корпусу обласної ради, працівники державних та комунальних лісгоспів.

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Метою заходу є розвиток та популяризація мисливської культури, ловецьких традицій, а також обмін досвідом учасників із України та закордону.

В межах програми у храмі Різдва Богородиці м. Сколе відправили Святу Літургію, опісля відбулося освячення штандартів мисливських колективів. Відтак учасники Мисливського фестивалю вирушили урочистою ходою містом до палацу Гределів, де відбулися урочистості з нагоди «Дня працівника лісу».

«Вітаю сьогодні працівників лісу: усіх 16 державних підприємств, 18 комунальних лісогосподарств області. Дуже добре, що така ініціативи організувати цей фестиваль походить знизу. Завдяки цьому, в тому числі, ми прагнемо відновити давній палац баронів Гределів. Ця ідея також знайшла відгук у нас в депутатському корпусі в окремій програмі підтримки ініціатив карпатських громад. Це один із 17 заходів, які ми плануємо разом з Асоціацією «Єврорегіон Карпати-Україна» провести на Львівщині в межах цієї програми. Всього їх на території Українських Карпат буде 32. Я вважаю, це добрий початок у справі розвитку Карпат. Успіху нам усім», – зазначив під час виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також впродовж дня тривали конкурси мисливських колективів, презентація мисливства очима художників та народних умільців, виставка, продаж картин, фотографій, виробів з дерева та шкіри, біжутерії та інших виробів, презентація книги І. Чудійовича «Мисливська «Атлантида» Львівських Карпат», дитячі вікторини, конкурси і забави, виступи художніх етнічних та професійних колективів, мисливська музика, виводка мисливських собак, виставка експонатів мисливської таксидермії, виставка мисливських трофеїв. Усі охочі мали можливість поласувати мисливською та бойківською кухнею.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 08:47 :41