неділя, 16 вересня, 2018, 13:30 Київ
Московський патріархат запідозрили в самозахопленні землі в київському парку

Кияни поскаржилися столичній владі на дії представників Української православної церкви Московського патріархату, які, за їхніми словами, захопили частину території міського парку «Супутник».

Заявники стверджують, що зазначені особи безпідставно побудували свої споруди за межами належної їм земельної ділянки, а в кінці серпня – обнесли їх парканом.

УПЦ Московского патриархата заподозрили в самозахвате части земли в парке “Спутник”

Про це йдеться в матеріалі KV «Як завжди – помилочка вийшла. Рейтинг активності депутатів Київради (3-7 вересня 2018 року)».

Голова комісії Київради з питань законності, правопорядку і боротьби з корупцією Олег Бондарчук звернув увагу директора Департаменту земельних ресурсів КМДА Олексія Поліщука на можливе самозахоплення території парку» Супутник «.

Депутат зазначив, що до нього звернулася киянка зі скаргами на порушення Українською православною церквою Московського патріархату благоустрою на земельній ділянці по вул. Уманській, 14 і на суміжній території міського парку «Супутник». Олег Бондарчук попросив Олексія Поліщука перевірити викладені факти на предмет дотримання вимог земельного законодавства.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 00:21 :52