неділя, 16 вересня, 2018, 7:29 Світ
Главу посольства Лівії в Росії відсторонили за «неналежну поведінку»

Посольство Лівії в Москві з 13 вересня відсторонило тимчасового повіреного в справах Мустафу Саїда Абусейду за «неналежну поведінку».

Про це йдеться в зверненні посольства Лівії в департамент Близького Сходу і Північної Африки МЗС Росії. Копія звернення до двох версіях – російською і арабською мовами – є в розпорядженні РБК.

У російській версії причини, за якими відсторонили дипломата, не наводяться. Повідомляється лише, що Абусейда відсторонений від керівництва посольством «спільним рішенням колективу лівійських дипломатів за неналежну поведінку для звання дипломата».

Деталі таких дій розглядаються у версії звернення на арабській мові. «Повідомляємо вам, що ми постійно піддаємося приниженням і образам з боку глави місії Мустафи Саїда Абусейди», – сказано в ньому. За словами дипломатів, Абусейда напав на одну зі співробітниць посольства на ім’я Раджа аль-Міляд, довів її до істерики, через що вона втратила свідомість. Як відзначають співробітники посольства, глава дипмісії чинив на неї тиск, але вони не знають, що він від неї хоче.

«Він також часто принижує нас, мовби ми працюємо в його власному будинку, крім цього він веде себе неналежним дипломату чином і шкодить репутації лівійської держави», – йдеться у зверненні. За словами співробітників посольства, Абусейда водить дівчат в посольство і займається з ними непристойними речами на другому поверсі будівлі дипмісії в кімнаті для відпочинку.

Крім того, співробітники посольства скаржаться, що Абусейда особисто працевлаштовує нових іноземних робітниць в посольство, підписує з ними «місцевий контракт», а потім чинить на них тиск, принижує, щоб «отримати від них, що він хоче».

Згідно зі зверненням, Абусейда знаходиться в постійному конфлікті і з бухгалтером дипмісії, також чинить на нього тиск і витрачає кошти посольства в особистих цілях. Крім цього, за словами співробітників посольства, тимчасовий повірений постійно провокує конфлікти і розбіжності серед працівників дипмісії.

У посольстві вже поміняли замки в дверях і на воротах будинку дипломатичного представництва Лівії в Росії, розповів один із співробітників посольства. Другий представник дипмісії уточнив, що Абусейду позбавили доступу в будівлю дипмісії ще в середу, 12 вересня. Він також повідомив, що в понеділок, 17 вересня, з Тріполі прибуде спеціальна комісія, щоб розібратися в ситуації. До призначення нового глави дипмісії управляти справами посольства буде адміністративний радник Рахіль Мохаммад аль-Хамман, уточнив співрозмовник.

Як повідомлялось раніше, у Лівії 45 поліцейських засудили до розстрілу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 00:00 :30