субота, 15 вересня, 2018, 5:59 Економіка
Володимир Омелян зізнався, що питання дешевого газу змушує його посміхатись
ZIK
ZIK

Коли нам раніше розповідали про дешевий газ, то платникам податків це коштувало вдвічі дорожче.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир в ефірі «Спецпроекту з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Коли ми говоримо про ситуацію, що може бути дешевий газ, то навіть міністр інфраструктури посміхнеться. Адже коли нам розповідали про дешевий газ, то платникам податків це коштувало вдвічі дорожче. Оскільки ці кошти не бралися з повітря і з так званого українського газу, бо в його видобування потрібно спочатку вкласти кошти», – прокоментував Омелян.

Відповідаючи на запитання про те, чи дійсно відбудеться чергове зростання тарифів на газ, міністр інфраструктури зазначив, що наразі це питання є переговорною позицією, а тому відповісти на нього може тільки Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Я мушу стати на захист команди Коболєва, адже вони, на мою думку, провели грандіозну реформу, внаслідок якої «Нафтогаз» зміг отримати такі великі прибутки», – підкреслив Володимир Омелян.

Як повідомилося, експерти назвали нову ціну газу. Після завершення переговорів із МВФ тарифи на газ для українців зростуть до 8 600 гривень за 1000 кубометрів. Споживачів газу чекають перерахунки ціни вже з грудня цього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 12:14 :48