Новини » Світ

Ураган «Флоренс», що обрушився на США, послабшав до тропічного шторму

Ураган «Флоренс», що обрушився на США, послабшав до тропічного шторму.

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на дані Національного центру з попередження ураганів - інформує Главком.

У свою чергу, телеканал ABC передає, що в штатах Південна і Північна Кароліна зафіксовано майже 742 тис. відключень електроенергії.

Раніше повідомлялося, що щонайменше 4 людини, зокрема одне немовля, загинули після того, як ураган «Флоренс» дістався берегів Сполучених Штатів.

Ввечері 14 вересня ураган першої категорії «Флоренс» досягнув штату Північна Кароліна в районі міста Вілмінгтон.

Як передає телеканал з посиланням на місцевих чиновників, жертвами урагану в Північній Кароліні стали щонайменше 4 людини. З

окрема у Вілмінгтоні мати та немовля загинули після того, як на їхній дім впало дерево. За даними місцевої лікарні, троє людей дістали поранення.

«Шторм буде невблаганно сунути по нашому штату декілька днів», – попередив перед ураганом населення губернатор Північної Кароліни Рой Купер.

Очікується, що ураган буде пересуватися по території Північної та Південної Кароліни всі вихідні, накриваючи певні місця по декілька разів.

Метеорологи Тhe National Weather Service заявили, що місцями очікується до 100 см опадів протягом трьох днів. Loading...