Новини » Курйози 15 вересня, 2018, 2:00
У Сонячній системі пішов ланцюжок вивержень вулканів: що буде з Землею?

Багато стежать за станом вулканів на Землі. Але вулкани існують не тільки на нашій планеті: вчені зафіксували виверження вулканів на багатьох планетах і супутниках планет по всій нашій Сонячній системі.

Складається враження, що пішов ланцюжок вивержень, які можуть дійти і до нашої планети. Співробітники NASA розповіли про неймовірну активність вулканів на супутнику Юпітера під назвою Іо. Зараз там налічується більше чотирьохсот активних вулканів і утворився новий, потужний вулкан, швидше за все через сили гравітації Юпітера, який тисне на свій супутник, Інформує news.enovosty.com.

Але вчених вразила не тільки активність вулкана на супутнику Іо. Вони відзначають, що на Венері і супутниках Сатурна також активізувалися вулкани і почалися виверження. Крім того, атмосфера Венери і зовсім почала змінювати і це фіксують уже понад 10 років.

Уфологи вважають, що виною всього величезний космічний об’єкт, який випадково або навмисно увійшов в нашу Сонячну систему і під дією величезної гравітаційної сили вулкани почали «прокидатися». Деякі люди звинувачують у всьому таємничу планету Нібіру, ​​яка за деякими даними рухається до Землі.

Вчені ж намагаються пояснити все активністю Сонця, але цікавим є той факт, що його активність не змінюється вже більше 60 років і це пояснення можна назвати дуже посереднім. Якщо вулкани на Землі в силу невідомих обставин почнуть активізуватися, це може поставити під питання подальше існування нашої цивілізації.

Раніше вчені виявили найшвидший об’єкт в Галактиці. Це – найбільш яскрава зірка Ета Кіля, що два століття тому викинула розпечені пучки матерії, розігнані до фантастичної швидкістю в 20 тисяч кілометрів на секунду, або 6% від швидкості світла.

Ета Кіля має незвичайну історію. Вперше на мапі неба цю зірку зазначив англійський астроном Едмунд Галлей в 1677 році. Протягом 18 століття і початку 19 століття яскравість цієї зірки періодично збільшувалася і зменшувалася. У 1827 році її яскравість почала швидко зростати, досягнувши максимуму в квітні 1843 року. У той момент вона затьмарила всі інші світила на небозводі, крім Сіріуса, розташованого приблизно в тисячу разів ближче до Землі, ніж Ета Кіля, віддалена від нас на 7800 світлових років.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 03:59 :40